Hakkımızda – E-Fatura E-Arşiv ve Ön Muhasebe Programı
Giriş Ücretsiz Deneme
Hakkımızda

20 Yılı Aşan ERP Tecrübesi İle harmonQ Sizler İçin Geliştirildi

harmonQ Ön Muhasebe Programı olmanın ötesinde E-Fatura, E-Arşiv, Stok Takip, Depo Takip, Satınalma, Teklif, Sipariş, Satış, CRM, Borç Alacak Takibi, Vadeli İşlemler/Raporlar ve Ofis işlerinizi kolay hale getirerek işletmelerin verimliliklerini ve sürdürülebilirliklerini arttırarak kontrolü elinize almayı sağlayan bir bulut yazılım teknolojisidir.

İşinizi büyütmenin ve kontrol altına almanın en kolay yolu harmonQ’de

Girişimci, KOBİ veya Şahıs şirketinizin ön muhasebe, Stok, Satınalma, Satış, Genel Muhasebe ve ofis işlemleriniz hiç olmadığı kadar kolay. Tedarik ve sevkiyat işlemlerinizi hızlandıracak özellikler web tabanlı ön muhasebe programı harmonQ’de.

Ön muhasebe programı ile işinizi büyütmenin ve kontrol altına almanın yolu harmonQ’de

Finansal Takibiniz harmonQ ile kolaylaşsın. Ödeme ve Tahsilat takip sistemi ile kontrol sizde olsun. Aklınızda soru işareti kalmasın, zamanınız işletmenizi büyütmeye kalsın.

(Yakında, geliştirme aşamasında) Pazaryeri, E-ticaret, Kargo, Banka ekstresi ve Pos Entegrasyonları ile işinizi büyütmenin ve kontrol altına almanın yolu harmonQ’de

Gelişmiş Entegrasyonlar ile kayıtlarınız otomatik oluşsun. Tüm platformlardaki kayıtlarınızı harmonQ’de toplayın. Zamandan tasarruf edin. İşiniz büyürken müşteri memnuniyetinizi de artırın.

Şahış Şirketi ve KOBİ’lerin ihtiyacı olan her şey harmonQ’de